Venüs Koç Burcunda: 21 Mart – 14 Nisan

Astrolojide bizlerin değer ve öz değer yargısı, sevgi paylaşımı, keyif alma şekli, denge ve uyum algısı, özel/sosyal ilişkilere ve aşka bakış açısını anlatan Venüs 21 Mart – 14 Nisan tarihleri arasında Koç burcunda edecektir. Bahsettiğim konularda hareketlenme olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Aşkta, sevgide, ilişkilerde daha cesur, atak ve bağımsız davranıp işbirliği/yatırım/ortaklık girişimlerinde daha dışadönük, özgüvenli olacağımız ve “ben” demeyi bileceğimiz atmosfer olacaktır. Sevdiğimiz veya keyif aldığımız şeylerin peşinden gitmek fayda sağlayabilir. Yöneticisi Mars’ın İkizler burcunda seyri ikilemleri tetiklese de Koç’un atılgan enerjisini kullanarak “seviyorsan git konuş”; “hayattan keyif almayı erteleme”; “isteklerin için harekete geç” mottolarını gerçekleştirebiliriz. Biraz maymun iştahlılık olabilir, egonun dozunu kaçırıp fazla benmerkezci tavır sergileyebiliriz. Venüs Koç burcunda zararda çalıştığı için özel ve sosyal ilişkilerde rekabet, huzursuzluk, ego çekişmeleri beklenebilir. Hemen parlamaya müsait olabiliriz. Venüs aynı zamanda parayı, maddi değerleri, finansal piyasaları da anlattığı için Koç burcundaki seyri süresince sık sık dalgalanmalara, piyasalarda hareketliliğe şahit olacağız.

Venüs Koç burcunda flörtüzdür, tensellik önemlidir bu sebeple ilişkilerde dürtüsel ve anlık gelişmeler söz konusu olabilir. Sevgi alışverişimiz kısa sürebilir, hızlı başlayan aşklar hızlıca bitebilir. Venüs Koç enerjisini doğru kullanmak için dürüst olun, eğer değilseniz istekleriniz ve hayalleriniz konusunda talepkâr olun, hedeflerinizde tutuğunuzu koparan tavır sergileyin, yılmayın ve kararsızlıktan kaçının, bol egzersiz yapın. Yaptığınız işe veya hedefinize kendinizi vermeye bilirsiniz, enerjiniz çabucak dağılabilir. Böyle anlarda enerjiniz toparlamanız tavsiyedir.

YAZIYI PAYLAŞ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

HAKKIMDA

1994 Bakü doğumluyum. Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi (çift anadal) bölümlerinden mezun olduktan sonra yükseköğretim hayatımı Warwick Üniversitesinde yaptığım yüksek lisansla tamamladım.

DANIŞMANLIK

Doğum Harita Analizi ve Öngörü Danışmanlığı konularında danışmanlık almak istiyor olabilirsiniz.