Venüs Boğa Burcunda: 14 Nisan – 09 Mayıs

14 Nisan saat 21:22 sularında Venüs rahat ettiği ve yönettiği Boğa burcuna geçiş yaparak buradaki seyahatini 9 Mayıs tarihine kadar sürdürecektir. Bu da demektir ki aşk ve ilişkiler konusunda kalıcı adımlar atmak, hayattan keyif almak, maddi güvence yaratmak, üretmek, sosyal ve özel ilişkilerde daha yapıcı olmak gibi temalar ön plana çıkacaktır. Bu dönem, yeni başlayan ilişkilerin uzun süreli devam etmesi için yüksek potansiyel taşımaktadır. Daha çok huzur, dinginlik, güven arzusunda olacağız. Harekete geçtiğimiz konulara istikrar kazandırırsak Boğa dönemini doğru değerlendirmiş oluruz. Zira 19 Nisan sonrasında gökyüzünde Güneş ve Merkür de Boğa burcuna geçerek hayatımızdaki olaylara bakış açımızı daha gerçekçi, sahiplenici, barışçıl kılacaktır. Çalışmak, emek vermek, sabırla ilerlemek ve kararlı olmak bu dönemin ana başlıklarındandır.

Gölge yönde ise Venüs Boğa’da cimriliği, yetersizlik duygusunu bunun yanı sıra konfor, tensel zevkler, yeme içme ve üşengeçlik eğilimlerini tetikleyebilir. Bu dönem konfor alanımızdan çıkmak istemeyebiliriz, yeni adımlar atmaktan çekinip var olanı kaybetme korkusu yaşayabiliriz. Kilo almamaya dikkat edelim derim.

YAZIYI PAYLAŞ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

HAKKIMDA

1994 Bakü doğumluyum. Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi (çift anadal) bölümlerinden mezun olduktan sonra yükseköğretim hayatımı Warwick Üniversitesinde yaptığım yüksek lisansla tamamladım.

DANIŞMANLIK

Doğum Harita Analizi ve Öngörü Danışmanlığı konularında danışmanlık almak istiyor olabilirsiniz.