Venüs Aslan Burcunda: 27 Haziran – 22 Temmuz

Yaklaşık 25 gün sürecek Venüs Aslan transitinde istek ve arzularımız konusunda daha cesaretli ve coşkulu olacağız. Göstermekten çekindiğimiz veya tamamen kendimize sakladığımız duygularımızı karşı tarafa aktarmak için bu geçiş iyi değerlendirilebilir. Aslan burcu kalbi yönetir, bu sebeple Afroditin bu burca girişi kalbin ritmini hızlandıracak anlamına geliyor. Bireysel hayatlarımıza heyecanı, tutkuyu, enerjiyi ve neşeyi getirecektir. Tanınma, beğenilme, dikkat çekme arzusu artacak; aşk ve flörtlerde heyecan ve coşku isteği ön planda olacaktır. Gösterilen jestin, cömertliğin, dramatize edilen süslü sözlerin altında samimi duyguların olup olmadığına da dikkat etmekte fayda vardır. Gölge yönde aşırı kibire ve gurura kapılmamaya özen gösterelim zira bitişleri beraberinde getirebilir. Özellikle 9-18 Temmuz arası Mars’la olacak kavuşumun etkileri sosyal hayatımızda kolay ilişkiler kurabilmemiz, arzularımızın peşinden koşmamız, sevgiyi sergileyebilmemiz ve yeni deneyimlere / maceralara açık olmamız açısından tetikleyici olacaktır. Dış görünüşümüzle ilgili yenilikler yapmak isteyebiliriz; fakat özellikle 5-10 Temmuz arası günlerde çok uçuk kaçık ve radikal kararlar almaktan kaçınalım derim. İstediğimiz gibi sonuçlar elde edemeyebiliriz.

Venüs Aslan geçişi keyfi para harcatır. Dolayısıyla bütçemizi aşan ekstra harcamalar 22 Temmuz sonrası için pişmanlık olarak bize geri dönebilir. 5-10 Temmuz tarihlerinde Satürn/Uranüs karesini tetikleyeceği için finansal anlamda piyasalarda sert dalgalanmalar, istikrarsızlık, krizler veya şok etkisi yaratan durumlar gözlemlenebilir. Özellikle altının değerinde bu etkiler kendini daha çok gösterebilir.

YAZIYI PAYLAŞ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

HAKKIMDA

1994 Bakü doğumluyum. Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi (çift anadal) bölümlerinden mezun olduktan sonra yükseköğretim hayatımı Warwick Üniversitesinde yaptığım yüksek lisansla tamamladım.

DANIŞMANLIK

Doğum Harita Analizi ve Öngörü Danışmanlığı konularında danışmanlık almak istiyor olabilirsiniz.