Neptün Retrosu

25 Haziran tarihi itibariyle Neptün retro yapan gezegenler kervanına katılmış bulundu ve 1 Aralık’a kadar geri hareketini sürdürecektir. Neptün Astrolojide fedakârlık, özveri veya kendini adama temalarını, idealize ettiğimiz, bağımlılık geliştirdiğimiz aynı zamanda kafa karışıklığı, hayal kırıklıkları, belirsizlik ve dağılma yaşadığımız yeri geldiğinde kaçtığımız konuları anlatmaktadır.

Neptün geri hareketi sürecinde bireysel haritalarımızda düştüğü hayat alanlarımızla ilgili bizleri yön değişikliğine itebilir; önceden göz ardı ettiğimiz hayalleri, idealleri, belirsiz kalan konuları tekrar hatırlatabilir. Bulanık kalmış sorunları, bir türlü çözülmeyen problemleri sonuçlandırmak için retro dönemi destekleyici olabilir. Yapılan fedakârlıklar, kendimizden verdiğimiz ödünler konusunda iç muhasebe yapmamız ve net olmamız gerekebilir. Bu geçiş ayrıca bağlı kaldığımız, kopamadığımız şartlar veya kişiler varsa tekrar gözden geçirmemize fırsat tanır. Örneğin istediğiniz ya da bir zamanlar hayalini kurduğunuz kişinin, iş hayatının veya yaşam koşullarının sizi memnun etmediğini, beklentilerinizin karşılanmadığını fark edebilirsiniz. Dolayısıyla bir sonraki adımınızı yeniden değerlendirme fırsatı elde edebilirsiniz.

YAZIYI PAYLAŞ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

HAKKIMDA

1994 Bakü doğumluyum. Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi (çift anadal) bölümlerinden mezun olduktan sonra yükseköğretim hayatımı Warwick Üniversitesinde yaptığım yüksek lisansla tamamladım.

DANIŞMANLIK

Doğum Harita Analizi ve Öngörü Danışmanlığı konularında danışmanlık almak istiyor olabilirsiniz.