Merkür Yengeç Burcunda: 11-28 Temmuz

11 – 28 Temmuz tarihleri arasında Merkür Yengeç burcunda seyahat edecektir. Merkür Yengeç burcunda iken düşünceler, karar mekanizması, iletişim duygulardan etkilenir bu sebeple objektif olmakta yer yer zorlanabiliyoruz. İletişime geçme şeklimiz daha nazik, duygusal, derin, affedici ve duyarlı yönde olacaktır. Bu dönem daha çok aile, ev, düzen, geçmiş, çocuklar, temel ihtiyaçlar, beslenme, miras ve gayrimenkul gibi konulara yoğunlaşabiliriz. Zihnimiz eski konulara takılı kalabilir. Eski dostlarla bir araya gelmek, çocukluk veya geçmiş anılara dalmak isteyebilir; evinizde ailenizle beraber daha güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. Karşımızdaki insanların ihtiyaçlarını kolaylıkla sezebiliriz zira sezgiler ve hisler bu süreçte daha güçlü olacaktır. Gölge yönünden bakacak olursak karar verirken onay alma ihtiyacımız artabilir; bazı zamanlar alıngan ve aşırı hassas davranabilir ve bazı konuları kişisel algılayabiliriz. Yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim, isteklerimizi dile getirirken açık olalım.

12 Temmuz Pazartesi 22.41 sularında kesinleşen Merkür/Jüpiter üçgeni önümüzdeki 4-5 gün etkisini azalarak sürdürmeye devam edecektir. İnsanlarla fikir alışverişinde, konuşurken, derdimizi paylaşırken, orta yol bulmaya çalışırken daha yapıcı, merhametli ve anlayışlı olacağımızı göstermektedir. Daha iyimser, kendinden emin ve toleranslı olmak, olaylara geniş perspektiften bakabilmek iletişim becerimizi ve anlaşabilme kapasitemizi güçlendirecektir. Bu sebeple Merküryen temalarda – eğitim/öğretim, sınavlar, anlaşma, imza, ticaret, yazma, çizme, okuma veya el becerileri – bu destek açıyı  hafta boyunca değerlendirebiliriz.

YAZIYI PAYLAŞ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

HAKKIMDA

1994 Bakü doğumluyum. Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi (çift anadal) bölümlerinden mezun olduktan sonra yükseköğretim hayatımı Warwick Üniversitesinde yaptığım yüksek lisansla tamamladım.

DANIŞMANLIK

Doğum Harita Analizi ve Öngörü Danışmanlığı konularında danışmanlık almak istiyor olabilirsiniz.