Mars-Satürn-Uranüs T Karesi

1 Temmuz Perşembe günü Mars Satürn karşıt açısı kesinleşecektir. Bu zaten var olan Satürn/Uranüs karesinin tetiklenmesi anlamına geliyor. Bir şeyleri değiştirmek istiyorum ama yapamıyorum, harekete geçemiyorum diyenler için Mars Aslan aksiyon alma enerjisini aktive edecektir. Gücü, motivasyonu ve cesareti bulabileceğimiz günlerdeyiz. Bu sırada Mars ay düğümleriyle 60’lık ve Kiron’la üçgeni açı içinde olacaktır. Özellikle Kiron ve Güney Ay Düğümü ile yaptığı ateş üçgeni geçmişten bu zamana taşınmış ve tutunduğumuz yükleri, inançlari, anıları, alışılmış olanı bırakmaya ve iyileştirmeye işaret ediyor. Bu üçgeni açı kalıbı bir yerde mevcut koşulları değiştirmek adına bizlere motivasyon sağlamaktadır. Diğer taraftan manevi değer yargılarımız, paramız ve güvenlik alanımız da gündemimizi meşgul edebilir.

Yalnız Satürn’le sert etkileşim harekete geçmek isterken huzursuz ve kısıtlanmış hissettirebilir; bastırdığımız öfkemizle başa çıkmakta yer yer zorlanabiliriz. Bu sebeple baba, patron ya da genel anlamda otorite figürü olarak gördüğümüz kişilerle çatışmamaya dikkat edelim. Uranüs’le kare açı yanlış zamanda yanlış çıkışları tetikleyebilir. Sinirli, aksi, sakarlıklara ve kazalara açık günlerdeyiz. Bu üçlü arasındaki gergin atmosfer Pazar günü Ay Boğa burcunda Uranüs’le kavuşurken tekrar tetiklenecektir. Bu sebeple etkileri bu hafta ve önümüzdeki haftanın başlarında yoğun bir şekilde hissedeceğiz. Kolektif anlamda agresyon, protestolar, siber saldırılar, yangın, patlama, yer sarsıntıları, liderler arasında gerginlikler ve ego savaşları görülebilir. Önümüzdeki hafta Venüs’ün Mars/Satürn/Uranüs t-karesini tetiklemesi finansal piyasaları, kripto para piyasası adına sarsıcı ve sert etkileri beraberinde getirmesi kuvvetle muhtemeldir.

YAZIYI PAYLAŞ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

HAKKIMDA

1994 Bakü doğumluyum. Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi (çift anadal) bölümlerinden mezun olduktan sonra yükseköğretim hayatımı Warwick Üniversitesinde yaptığım yüksek lisansla tamamladım.

DANIŞMANLIK

Doğum Harita Analizi ve Öngörü Danışmanlığı konularında danışmanlık almak istiyor olabilirsiniz.