Danışmanlık

DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI

Doğum haritanızın çıkarılıp üzerinde analiz yapılması için doğduğunuz saat, gün, yıl ve yer bilgisinin kesin olması gerekmektedir. Harita sahibinin kendine dair farkındalık kazanması için ortaya çıkan bu grafik çeşitli tekniklerle analiz edilmekte ve yorumlanmaktadır. Bu sayede birçok konuda örneğin karakter, motivasyonlar, amaçlar, yetenekler, güçlü ve zayıf taraflar, zorlandığı noktalar, ilişki-aile-çocuk-meslek-sağlık gibi alanlarda mevcut potansiyeller, yaşanılan benzer tecrübelerin kaynağı hakkında bilgiler edinilmektedir. Harita bir nevi yol göstericidir ve kendini bilme yolunda kullanılan önemli araçlardandır.

Doğum haritası üzerinden yapılacak danışmanlık seansı ortalama 1-1,5 saat sürmekte olup görüşmeler online platformda gerçekleşmektedir. Doğum haritası danışmanlık seansı tek başına alınabilir.

ÖNGÖRÜ DANIŞMANLIĞI

İçgüdüsel olarak hayatımızdaki olayların gidişatı ile ilgili bilgiler edinmek isteriz. Astroloji yıllık gökyüzü konumlarının bireyin haritası ile harmanlayarak ortaya çıkacak potansiyelleri anlatır. Yatırım yapmadan önce finansal piyasaları takip eder, tatile çıkmadan önde tatil yöreleri,  otel fiyatları, hava durumu, gideceğimiz şehirdeki ulaşım gibi birçok faktörü araştırıp ona göre plan yaparız.  Astrolojik öngörü danışmanlığında da yıllık olarak hayatınızdaki ana trendleri, değişimleri, olası fırsat ve zorlukları, kariyer-aile-evlilik-ilişki-sağlık-maddiyat gibi konularda olası gelişmeleri, hayatımızın hangi alanının daha çok etkili olacağı ile ilgili bilgiler ediniriz. Öngörü danışmanlığının en olumlu tarafı karşımıza çıkacak imkânları doğru değerlendirip krizlerle baş edebilmemizde ve gidişatı bilinçli yönetmemizde bizlere farkındalık sağlamasıdır.

Öngörü danışmanlık seansı ortalama 1 saat sürmekte olup genellikle yukarıda bahsi geçen Doğum Haritası danışmanlığı ile birlikte yapılır. Bu sebeple ikisinin beraber alınması gerekmektedir.

Daha önce tarafımdan Doğum Haritası danışmanlığı alan arkadaşlar sadece Öngörü Danışmanlığı seçeneği için iletişime geçebilirler. 

HAKKIMDA

1994 yılında dünyaya geldim. Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme ve Ekonomi (çift anadal) bölümlerinden mezun olduktan sonra yükseköğretim hayatımı Warwick Üniversitesinde yaptığım yüksek lisansla tamamladım.